kontakt@dom-dekor.pl
do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Regulamin Kursów i Warsztatów

REGULAMIN KURSÓW I SZKOLEŃ W DOM-DEKOR 1. Uczestnicy kursów i szkoleń w Dom-Dekor.

  Uczestnikiem kursu bądź szkolenia może zostać każda osoba, która:

  1. Zna regulamin Kursów i Szkoleń w Dom-Dekor

  2.Dokona odpłatności za wybrany kurs bądź szkolenie zgodnie z obowiązującym cennikiem. 1. Prawa uczestnika.

  Uczestnik kursu bądź szkolenia ma prawo w przypadku choroby uniemożliwiającej uczestnictwo
  w zajęciach do przesunięcia wpłaconych pieniędzy za niewykorzystane zajęcia na kolejny termin kursu lub szkolenia. Aby skorzystać z takiej możliwości należy z wyprzedzeniem minimum 2 tygodni przed terminem zajęć poinformować o chorobie administrację Dom-Dekor mailowo: kontakt@dom-dekor.pl. 1. Obowiązki uczestnika zajęć.

  Uczestnik zajęć ma obowiązek:

  1. Zapoznać się z regulaminem Kursów i Szkoleń w Dom-Dekor oraz przestrzegać go.

  2. Dwa tygodnie przed terminem kursu bądź szkolenia przesłać mailowo potwierdzenie wpłaty zaliczki i pozostałej kwoty za kurs/szkolenie.

  3. Podporządkować się wszelkim poleceniom i wymogom prowadzącego podczas trwania kursu / szkolenia.

  4. Przestrzegać przepisów BHP, Ppoż. oraz zachować czystość a także szanować mienie Dom-Dekor, prowadzącego warsztaty i innych uczestników zajęć. 1. Ogólne informacje dotyczące kursów.

  1. Osoba zapisująca się na kurs zobowiązana jest do podania swoich danych osobowych: imienia, nazwiska, numeru telefonu, adresu e-mail.

  2. Aby Zapisać się na wybrany kurs trzeba wpłacić zaliczkę * nie przyjmujemy zapisów bez wpłaty * ZALICZKA JEST BEZZWROTNA I PRZYPISANA DO DANEGO KURSU.

W wyjątkowych przypadkach, przed rozpoczęciem kursu, istnieje możliwość przeniesienia zaliczki na inny kurs. Po rozpoczęciu danego kursu nie można przenieść już zaliczki.

3.Ilość osób w grupie jest ograniczona, liczy się pierwszeństwo w rezerwacji miejsc.

4. Zapisanie na zajęcia następuje dopiero po wpłaceniu zaliczki przelewem (nr konta: Alior Bank 90249000050000450070818458) lub wcześniejszym dostarczeniu zaliczki do naszej pracowni Dom-Dekor na os. Kalinowym 8 w Krakowie |(wejście z boku budynku).

5.Jeśli kwota płacona jest przelewem: w jego opisie należy umieścić nazwę kursu, termin, imię i nazwisko uczestnika. Jeśli zapłata dotyczy kilku osób - w opisie należy podać ich listę oraz poinformować nas telefonicznie lub mailowo.

6.Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do przesunięcia terminu rozpoczęcia kursu, z powodów od nich niezależnych.

7.Organizator nie zwraca pieniędzy w przypadku nieobecności uczestnika na opłaconych przez niego zajęciach, ani w przypadku rezygnacji z kursu bądź szkolenia.

8. Uczestnik wyraża zgodę na otrzymywanie wiadomości e-mail od Dom-Dekor dotyczących aktualnej oferty.

 1. Dom-Dekor.

  1. Ma prawo, w wyjątkowych przypadkach, odwołać zajęcia przesuwając termin
  z poinformowaniem uczestników minimum na tydzień przed określonym wcześniej terminem.

  2. W przypadku małej liczby uczestników danego kursu ba∂ź szkolenia, Dom-Dekor ma prawo rozwiązać umowę zwracając wpłacone przez uczestnika pieniądze
  za niewykorzystany kurs/szkolenie lub proponuje udział w innym terminie.

  3. Dom-Dekor nie ubezpiecza uczestników zajęć.UWAGA!!! Kurs należy opłacić minimum 2 tygodnie przed jego terminem. Każda osoba może korzystać tylko z jednej zniżki (promocje nie łączą się). Tylko wpłata na kurs gwarantuje rezerwację miejsca w grupie. W przypadku nieobecności uczestnika na opłaconym terminie, pieniądze za kurs nie będą zwracane. Osoby dokonujące wpłaty na konto muszą przedstawić potwierdzenie przelewu mailowo.

Decyzja o uczestniczeniu w zajęciach jest równoznaczna z przyjęciem do wiadomości i zaakceptowaniem powyższego regulaminu.

 

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl