kontakt@dom-dekor.pl
do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Polityka prywatności
  1. Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. Nr 101 z 2002 r. poz. 926, z późn. zm.) informujemy, że dane osobowe naszych Klientów są przechowywane w zbiorze danych Dom-Dekor z siedzibą pod adresem os. Na Lotnisku 9/48,
    31-802 Kraków, która jest właścicielem sklepu internetowego Baby-Dekor.pl.
  1. Dane osobowe zbierane są wyłącznie na potrzeby dom-dekor.pl. i przetwarzane w celu realizacji statutowej działalności gospodarczej firmy, prowadzenia akcji promocyjnych i reklamowych, z zachowaniem wymogów zabezpieczenia danych określonych w przepisach o ochronie danych osobowych.
  2. Dane osobowe Klientów są zbierane w przypadku rejestracji Klienta w Sklepie poprzez założenie Konta Klienta oraz w przypadku, gdy Klienci dokonują jednorazowego zakupu bez konieczności zakładania Konta w Sklepie.
  3. W przypadku rejestracji Konta w Sklepie, Klient samodzielnie ustala hasło dostępu oraz podaje następujące dane:

a)    Imię i nazwisko

b)    Numer telefonu

c)     Adres e-mail

d)    Adres (ulica, numer domu/mieszkania, kod pocztowy, miasto i kraj)

e)    W przypadku Przedsiębiorców powyższy zakres danych jest dodatkowo poszerzony o firmę Przedsiębiorcy oraz numer NIP

  1. Kupujący ma w każdej chwili prawo wglądu do swoich danych, modyfikacji, żądania zaprzestania przetwarzania danych oraz ma prawo sprzeciwu, który należy zgłosić firmie Baby-Dekor.
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl